Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Sınav Danışmanlığı

Sınav Danışmanlığı

ÖSS Danışmanlığı

22 Mart 2013 19:41
Yorum Sayısı :0  Okunma : 2608

Sınav Danışmanlığı
ÖSS Danışmanlığı
Ülkemizde gençlerin geleceklerini biçimlendirmesi açısından ÖSS önemli bir yer tutmaktadır. 2 milyona yaklaşan bir sayıda öğrencinin başvurduğu sınavın sonucunda ancak 250-300 bin kişi kadarı bir üniversitede eğitim hayatına devam etmektedir. Bu durum öğrencilerde yüksek kaygıya, sınav stresine, istek ve yoğunlaşma eksikliklerine yol açmaktadır. Sınav performansı bu sebeplerden dolayı olumsuz etkilenmekte, öğrenciler emeklerinin karşılığını alamamaktadır. Böyle durumlarda bir psikolojik danışmandan destek almak bu olumsuzlukların giderilmesinde önemli katkılar sağlayacaktır.
SBS Danışmanlığı
İyi bir lisede öğrenim görmek gelecekteki eğitim ve başarı açısından önemli bir yer tutmaktadır. Bu nedenle, SBS giderek önem kazanmaktadır. Bu da öğrenciler üzerinde ki baskıyı arttırmakta, sınav kaygısı ve performans düşüklüğüne yol açabilmektedir. Ailenin ve çocuğun verdiği maddi ve manevi çabanın yerini bulması açısından, alınacak profesyonel yardımın önemli katkıları vardır.


YORUMLAR
Henüz Yorum Yazılmamış...YASAL UYARI

Sitemizde yapılan paylaşımlar SADECE BİLGİ amaçlıdır. Teknik ve yöntemlere ait bu bilgiler,Tıp biliminin Uzmanlık alanlarının ve bu alanda Uzman Doktorların yerini almaz. Bu bilgiler hiç kimseye tedavi yapma yetkisi vermez. Çözüm Eğitim Danışmanlık Merkezinde ve Psikoterapi ve Danışmanlık Derneğinde herhangi bir hastalık için klasik tıbbi ve psikolojik tedaviler yapılmadığı gibi bu tedavilere alternatif bir tedavi yöntemi de UYGULANMAMAKTADIR.